SIK SORULAN SORULAR

 1. Parfümleriniz orjinal mi?
 2. Evet, parfümlerimiz yetkili ithalatçı firmalara tarafindan ithal edilmektedir. Ambalajlarda ithalatçı firmanın bandrolü yer almaktadır ve size faturası ile birlikte telsim edilmektedir.


 3. Parfümlerinizin kutusuz resimleri var, bunun nedeni nedir?
 4. Parfüm şişelerinin hepsi ayrı bir dizayn ürünüdür. Ön planda kutunun değilde şişenin olmasını istedigimiz için sadece şişe resimleri vardır. Ancak parfümlerimiz bandrolü üzerinde olan orjinal kutuları ile teslim edilecektir.


 5. Ürün değişikliği şartları nedir?
 6. Satın alınan ürün, kullanılmadığı, orjinal kutusu ve ambalajı açılmadığı, tekrar satılabilirliği bozulmadığı ve satışı üzerinden 10 gün geçmediği sürece kargo ücreti müşteriye ait olmak üzere geri iade edilebilir veya isteğiniz üzerine değişim yapılabilir.


 7. İade süresi kaç gün?
 8. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan (ambalajı bozulmamış), teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirtmeden iade edebilirsiniz.


 9. İade şartları nedir?
 10. Satın alınan ürün, kullanılmadığı, orjinal kutusu ve ambalajı açılmadığı ve satışı üzerinden 10 gün geçmediği sürece geri iade edilebilir veya isteğiniz üzerine değişim yapılabilir.


 11. Ürünlerdeki stok bilgisi anlık stok bilgisi midir?
 12. İthalatçı firmaların anlık stok ve barkod takip sistemlerine entegre olma şansımız olmadığı için stok bilgileri 15 günde bir güncelleniyor. Sipariş verdiğiniz ürün stoklarda olmayabilir. Böyle bir durumda iade, ürün değişimi veya bekleme talebinizden birini uyguluyoruz.


 13. Sipariş verdiğim ürünün güncel stoklarda olmadığını öğrendim
 14. Sipariş verdiğiniz ürün güncel stoklarda olmayabilir. Böyle bir durumda iade, ürün değişimi veya bekleme talebinizden birini uyguluyoruz.


 15. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verdim. Ürünlerim ne zaman kargoya verilir?
 16. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş veren müşterilerimizden siparişi işleme almadan önce müşteri hizmetlerimiz onay için sizi kayıtlı telefon numaralarınızdan arayacak. Onay aldıklarında siparişiniz işleme alınacak ve stok ile ilgili bir problem olursa sizi bilgilendirecektir. Eğer telefon ile size ulaşılamzsa 1 (bir) hafta içinde siparişini iptal edilcektir.


 17. Kredi kartı ile sipariş verdim. Ürünlerim ne zaman kargoya verilir?
 18. Kredi kartı ile verilen siparişler müşteri hizmetlerimiz tarafından hemen işleme alınır ve stok ile ilgili bir problem yaşanırsa sizi bilgilendirir. Eğer stoklar ile ilgili bir sorun yok ise 3-7 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir.

 19. Siparişim kargoya verilmiş. Ne zaman adresime ulaşır?
 20. Siparişiz tarafımızdan kargo şirketine teslim edildikten sonra;
  Büyük şehirlere: Ertesi gün
  Diğer şehirlere: Şehir merkezine 2-3 gün, merkeze uzak noktalara 3-4 gün içerisinde ulaşır.


 21. Siparişim kargoya verilmiş ancak adresime ulaşmadı, ne yapmalıyım?
 22. Teslimat süresini aşmış kargolar için kargo şirketi'ni arayabilirsiniz. Eğer yanıt alamazsanız müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.